22 lutego 2024

CZYM JEST THE GOOD TEST ?

Nie da się rozwijać bez rozwoju duchowości. To coś innego niż religia coś szerszego i bardziej pojemnego - to Twoje serce.

 

 

The GoodTest™ jest badaniem stworzonym przez TLNC Global Taisja Laudy,  pokazującym talenty serca/ducha  (w uzupełnieniu talentów umysłowych badanych Cliftonstrengthsfinder) i talentów motywacyjnych.

 

Talenty umysłu odpowiadają na pytanie" jak ?" talenty ducha odpowiadają na pytanie "co ?"

 

 

Po badaniu otrzymujesz opis swoich talentów, lecz najważniejsze – bardzo dokładny plan działania zastosowania i wykorzystywania ich w swoim życiu.

 

 

Co dokładnie bada The GoodTest™?

 

Badanie identyfikuje Top 5 głównych talentów duchowych. Istnieje możliwość rozszerzenia wyniku do wszystkich dwudziestu talentów w kolejności od najbardziej rozwiniętego do najmniej rozwiniętego talentu.

 

Ponadto The GoodTest™ bada również Stan Ducha, w jakim się obecnie znajdujesz. Stan, w jakim znajdujesz się, na co dzień warunkuje, w jakim stopniu będziesz mógł wykorzystywać swoje talenty i wszystko to, co posiadasz w życiu. The GoodTest™ pokazuje jaki stan ducha osiągasz najczęściej i jaka emocja towarzyszy Ci przez większość czasu, co z tym zrobić, jak rozwija się i osiągać wyższe i coraz lepsze stany ducha?

 

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. 

 

Jak wykonać badanie talentów duchowych?

 

Test składa się z 100 stwierdzeń, dotyczących różnych życiowych sytuacji. Pod każdym pytaniem znajduje się 5-stopniowa skala zgodności lub częstotliwości występowania danego zjawiska. W trakcie badania należy określić, w jakim stopniu dane stwierdzenie odnosi się do Ciebie. Dodatkowo, przy każdym pytaniu widnieje opcja „Superboost”, którą możesz zaznaczyć przy tych stwierdzeniach, które tak bardzo do Ciebie pasują, iż czujesz, że skala jest zbyt niska, aby oddać stopień zgodności.

Wykonanie badania zajmuje ok. 40 minut. Należy zapewnić sobie odpowiednią atmosferę, spokój i odpowiedni stan ducha. Odpowiadając na pytania, należy kierować się swoimi rzeczywistymi odczuciami, a nie tym, co podpowiada logika czy rozsądek.

 

Co otrzymujesz po wykonaniu badania talentów duchowych The Good Test?

 

Po ukończeniu badania talentów duchowych The Good Test otrzymujesz:

  • Wynik swoich Top 5 talentów duchowych.
  • Specjalnie przygotowany dla ciebie Top 5 Raport ze szczegółowymi opisami każdego z Twoich pięciu talentów duchowych. 
  • Plan Działania, w którym masz 50 pomysłów, w jaki sposób możesz dalej rozwijać swoje talenty duchowe i to wszystko w języku polskim lub angielskim. 

 

Moje talenty ducha:

 

1. GOŚCINNOŚĆ

2. NAUCZANIE

3. WIEDZA

4. PODNOSZENIE NA DUCHU

5. ASYSTOWANIE

 

Moje talenty umysłu:

 

1. CZAR

2. KOMUNIKATYWNOŚĆ

3. INDYWIDUALIZACJA

4. OPTYMISTA

5. BLISKOŚĆ

 

Zobacz jak pięknie biorąc pod uwagę to co napisałam na początku, że talenty umysłu pokazują Ci - "jak ?" a talenty ducha -" co masz robić ?" - wygląda moje asystowanie Tobie w rozwoju i drodze do spełnienia.

 

Czekam na Ciebie aby towarzyszyć Ci w tej pięknej drodze - rozgość się u mnie !

 

Coach kariery Warszawa

Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie