"Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi."

 

Phil Bosmans

Jak pracuje?

 

Wspieram :

  • dorosłych, którzy nie czują się dobrze w swoim miejscu pracy,  chcą rozeznać swoje talenty, predyspozycje i umiejętności, chcą awansować lub zmienić ścieżkę kariery;

  •  kobiety, które z uwagi na urodzenie dzieci miały długą przerwę w zatrudnieniu lub w ogóle na rynek pracy nie weszły;

  •  młodzież, która szuka swojej drogi zawodowej.

W ramach warsztatów uczę budowania pewności siebie, automotywacji i samoświadomości, sztuki wystąpień publicznych oraz efektywnej komunikacji.

 

Co mnie wyróżnia?

 

Moje kwalifikacje wiedza i doświadczenie pozwalają mi przeprowadzić Cię przez cały proces od coachingu kariery, przez przygotowanie dokumentów aplikacyjnych aż do fotograficznej sesji wizerunkowej.

Moje dwie życiowe pasje stały się moją pracą.

Chciałabym, żeby inni mogli również powiedzieć: "czerpię satysfakcję i radość z tego co robię". Praca wykonywana z sercem ma inną jakość.

Jestem dyplomowanym doradcą kariery, job coachem (Uniwersytet SWPS), ale również politologiem społecznym i prawnikiem (Uniwersytet Warszawski),wieloletnim wykładowcą akademickim a obecnie szkoleniowcem.

 

Wykorzystując fotograficzne doświadczenie – WYOSTRZAM TO CO WAŻNE W DRUGIM CZŁOWIEKU A Z NEGATYWÓW WYCIĄGAM POZYTYWY !

 

W swoim życiu wielokrotnie dokonywałam przełomowych zwrotów w karierze, które okazywały się wciąż nie tym, za czym tęskniłam. Różne pomysły na moją ścieżkę zawodową skutkowały kolejnymi szkoleniami i studiami podyplomowymi. To co łączy moje stanowiska pracy to doradztwo i wsparcie drugiego człowieka będącego na rynku pracy lub chcącego na ten rynek wejść.

 

Moją specjalizacją prawną – jest prawo pracy, którego również wiele lat uczyłam studentów na kilku warszawskich  uczelniach, pracowałam jako doradca zawodowy – orzecznik w orzecznictwie poza rentowym, a jako fotograf wspierałam profesjonalną sesją zdjęciową zarówno procesy budowania marek osobistych jak i tworzenia dokumentów rekrutacyjnych. 

 

Moja ścieżka kariery została poszatkowana narodzinami kolejnych dzieci – jednak nigdy nie zdarzały się momenty, żebym chociaż w małym zakresie nie realizowała swoich pasji zawodowych. Wiem z doświadczenia z czym mierzą się w pracy kobiety a przede wszystkim  matki, sama jestem mamą czwórki dzieci, w tym już dwóch nastolatek :-) 

 

 Nie jest mi też obca zmiana zawodowa po 40 roku życia.  Mój życiorys zadaje kłam  popularnym stereotypom takim jak: konieczność  wyboru między życiem zawodowym a rodzicielstwem, zwłaszcza przy wielodzietności, czy konieczności pozostania przy raz wyznaczonej ścieżce kariery.

 

Chcę aby mój klient również pozbył się blokujących przekonań i uwierzył, że najlepszym czasem na realizację celów jest DZIŚ.

 

Prywatnie poza kontaktem z drugim człowiekiem, uwielbiam fotografię, pasjonuje mnie aranżacja wnętrz i żeglarstwo oraz książki, bardzo dużo książek z mokrym nosem mojego goldena na kolanach.

O mnie

Coach kariery Warszawa

Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie