Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie

Coach kariery Warszawa

O mnie

Jestem dyplomowanym doradcą kariery, job coachem (Uniwersytet SWPS), ale również politologiem społecznym i prawnikiem (Uniwersytet Warszawski),wieloletnim wykładowcą akademickim a obecnie szkoleniowcem.

 

Wykorzystując fotograficzne doświadczenie – WYOSTRZAM TO CO WAŻNE W DRUGIM CZŁOWIEKU A Z NEGATYWÓW WYCIĄGAM POZYTYWY !

 

W swoim życiu wielokrotnie dokonywałam przełomowych zwrotów w karierze, które okazywały się wciąż nie tym, za czym tęskniłam. Różne pomysły na moją ścieżkę zawodową skutkowały kolejnymi szkoleniami i studiami podyplomowymi. To co łączy moje stanowiska pracy to doradztwo i wsparcie drugiego człowieka będącego na rynku pracy lub chcącego na ten rynek wejść.

 

Moją specjalizacją prawną – jest prawo pracy, którego również wiele lat uczyłam studentów na kilku warszawskich  uczelniach, pracowałam jako doradca zawodowy – orzecznik w orzecznictwie poza rentowym, a jako fotograf wspierałam profesjonalną sesją zdjęciową zarówno procesy budowania marek osobistych jak i tworzenia dokumentów rekrutacyjnych. 

 

Moja ścieżka kariery została poszatkowana narodzinami kolejnych dzieci – jednak nigdy nie zdarzały się momenty, żebym chociaż w małym zakresie nie realizowała swoich pasji zawodowych. Wiem z doświadczenia z czym mierzą się w pracy kobiety a przede wszystkim  matki, sama jestem mamą czwórki dzieci, w tym już dwóch nastolatek :-) 

 

 Nie jest mi też obca zmiana zawodowa po 40 roku życia.  Mój życiorys zadaje kłam  popularnym stereotypom takim jak: konieczność  wyboru między życiem zawodowym a rodzicielstwem, zwłaszcza przy wielodzietności, czy konieczności pozostania przy raz wyznaczonej ścieżce kariery.

 

Chcę aby mój klient również pozbył się blokujących przekonań i uwierzył, że najlepszym czasem na realizację celów jest DZIŚ.

 

Prywatnie poza kontaktem z drugim człowiekiem, uwielbiam fotografię, pasjonuje mnie aranżacja wnętrz i żeglarstwo oraz książki, bardzo dużo książek z mokrym nosem mojego goldena na kolanach.

Moje dwie życiowe pasje stały się moją pracą.

Chciałabym, żeby inni mogli również powiedzieć: "czerpię satysfakcję i radość z tego co robię". Praca wykonywana z sercem ma inną jakość.

Jak pracuje?

 

Wspieram :

  • dorosłych, którzy nie czują się dobrze w swoim miejscu pracy,  chcą rozeznać swoje talenty, predyspozycje i umiejętności, chcą awansować lub zmienić ścieżkę kariery;

  •  kobiety, które z uwagi na urodzenie dzieci miały długą przerwę w zatrudnieniu lub w ogóle na rynek pracy nie weszły;

  •  młodzież, która szuka swojej drogi zawodowej.

W ramach warsztatów uczę budowania pewności siebie, automotywacji i samoświadomości, sztuki wystąpień publicznych oraz efektywnej komunikacji.

 

Co mnie wyróżnia?

 

Moje kwalifikacje wiedza i doświadczenie pozwalają mi przeprowadzić Cię przez cały proces od coachingu kariery, przez przygotowanie dokumentów aplikacyjnych aż do fotograficznej sesji wizerunkowej.

"Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi."

 

Phil Bosmans