Zdjęcia robiłam od kiedy pamiętam, fotografuję świadomie od około 10 lat i ciągle się uczę. 

 

Zaczęłam je robić, bo malowanie nie szło mi najlepiej ;) Zdjęcia są jak obrazy, które oddają nie tylko piękno otaczającego świata, ale i nastrój ich autora, jego wrażliwość, zainteresowania, radości i troski.

Zobacz ofertę sesji zdjęciowych

Uwielbiam fotografować ludzi, zaczynając od najmłodszych modeli, którzy stają się bohaterami zdjęć już w pierwszych dniach swojego życia, przez szalone dzieciaki, najchętniej w fotografii rodzinnej, gdzie można ukazać relacje, uczucia i atmosferę domu rodzinnego, po dorosłych, a zwłaszcza kobiety, uczestnicząc w ważnych dla nich wydarzeniach, jak wieczory panieńskie, zaręczyny czy ciąża.

 

 

 

Sesje wizerunkowe i biznesowe stanowią dopełnienie mojej pracy doradcy kariery. Są często wisienką na torcie procesu zmiany.

 

 

 

Fotografia nie tylko daje mi ogromną radość i satysfakcję, ale sprawiła też, że poznałam dzięki niej – i ciągle – poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi, zaczynając od innych fantastycznych pasjonatek fotografii, aż po klientów, których zadowolenie z mojej pracy mnie uskrzydla i napędza do dalszego szlifowania warsztatu.

 

 

 

Ostatnio zakochana jestem w fotografii fine art. Odkryłam też moc zdjęć w procesie coachingowym  od pracy z metaforą, przez odnajdowanie siebie, swoich wartości, przekonań, zasobów za pomocą fotografii z własnego albumu. To właśnie one stają się namacalnym dowodem zmian i rozwoju

Moja fotografia 

fotograf warszawa opinie
Coach kariery Warszawa

Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie