1900 zł 

Kup teraz

160 zł 

Top 5 – Test Gallupa po polsku CliftonStrengths

Kup teraz

130 zł 

THE GOOD TEST™
— test talentów duchowych 

Kup teraz

315 zł 

Badanie Gallupa po polsku (CliftonStrengths) — 34 talent

Praca z talentami Gallupa - Clifton strengths:

 

- umożliwia odkrycie mocnych stron

- uczy jak rozwijać swój potencjał

-sprawia, że dostrzegasz swoją wyjątkowość

- pomaga przełożyć wynik badania na sukces w pracy i życiu osobistym

-daje także nowy sposób myślenia o tym, jak współpracujesz z innymi i o wyjątkowej roli, jaką odgrywasz w zespołach, do których należysz.

 

CliftonStrengths  to najlepszy sposób, aby zrozumieć swoje talenty i zmaksymalizować swój potencjał.

 

Praca z talentami Gallupa wg Formuły Geniuszu Taisja Laudy:

  • Etap

Odkrywanie i rozwój Talentów Gallupa:  Program pomaga uczestnikom zidentyfikować swoje unikalne talenty zgodnie z modelem Gallupa. To pozwala lepiej zrozumieć swoje mocne strony i wykorzystać je w życiu osobistym i zawodowym.

  • Etap

Dusza i Duchowy Rozwój: Wymaga zrobienia testu The Good Test – dla odkrycia talentów duchowych. Dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia siebie i duchowego rozwoju, program oferuje narzędzia do odkrywania ducha i duchowych aspektów życia. To może pomóc w osiągnięciu harmonii i spełnienia.

 

Talenty Gallupa a wybór ścieżki kariery:

 

Firma Gallup opracowała ocenę CliftonStrengths dotyczącą rozwoju indywidualnego.

Nie ma na celu skierowania Cię do konkretnych zawodów lub karier.

Podczas  badań Gallup odkrył, że wiele osób może wyróżniać się w tym samym zawodzie mając pięć głównych talentów bardzo różnych.

Najlepszym sposobem wykorzystania CliftonStrengths do kierowania swoją karierą jest określenie, w jaki sposób zastosować swój unikalny profil CliftonStrengths do dowolnej wybranej roli lub zawodu.

Ja jako doradca kariery i coach oraz Certyfikowany Trener Formuły Geniuszu pokażę Ci jak korzystać z talentów w obszarze zawodowym.

Ten specjalny pakiet jest, dla Ciebie, abyś mógł całkowicie zagłębić się w proces pracy nad umysłowymi talentami zgodnie z metodologią Gallupa, a także odkryć i rozwijać swoje talenty duchowe.

 

To doskonała opcja dla Ciebie, jeśli po zakończeniu podstawowego procesu pracy nad talentami Gallupa pragniesz jeszcze głębiej sięgnąć i doświadczyć mocy swoich talentów duchowych, wykorzystując je w pełni, dla własnego spełnienia.

Może zainteresuje Cię również:

Pakiet 6 sesji coachingu z Trenerem mocnych stron

Coach kariery Warszawa

Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie