160 zł 

Kup teraz

350 zł 

1 sesja coachingu z Trenerem mocnych stron

Kup teraz

1900 zł 

Pakiet 6 sesji coachingu z Trenerem mocnych stron

Kup teraz

1000 zł 

Pakiet 3 sesji coachingu z Trenerem mocnych stron

Dlaczego warto poznać swoje talenty Gallupa?

 

Lepiej zrozumiesz siebie, dlaczego podejmujesz takie, a nie inne decyzje; dlaczego lubisz jedne czynności i nie przepadasz za innymi, dowiesz się jaki jest Twój naturalny sposób myślenia, działania, odczuwania, kierując się talentami w naszym życiu, żyjemy w zgodzie ze sobą oraz rozwijamy nasze mocne strony, zyskujemy spokój i radość,
rozpoczniesz swoją podróż Geniuszu – podróż do swojego Spełnienia.
Co otrzymasz po zakupie testu Gallupa?

 

Link do strony badania oraz dane do logowania, instrukcję jak wykonać test Gallupa, wsparcie techniczne (np. wyłączenie timera w przypadku osób z dysleksją lub z wadą wzroku).

 

Po wykonaniu badania otrzymasz:

  • raport ogólny top 5 twoich talentów po polsku

  • raport spersonalizowany

  • plan działania rozwoju twoich talentów po polsku – 50 pomysłów

Warto nie tylko poznać talenty, ale również przejść przez pełen proces, by otrzymać jak najlepsze rezultaty. Każda sesja coachingowa pozwala Ci omówić wyniki raportów, lepiej zrozumieć swoje talenty i ukierunkować na właściwe tory.

 
Badanie CliftonStrengths™, czyli tak zwany „TEST GALLUP'a" w wariancie TOP 5. Metoda identyfikacji talentów stworzona w Instytucie Gallupa.
 
W wyniku badania statystycznego w ponad 105 krajach na ponad 10 000 000 ludzi na przestrzeni ponad 30 lat Marcus Buckingham i Donald O. Clifton stworzyli teorię 34 talentów, z których 5 jest dominujących.

Może zainteresuje Cię również:

Wszyscy zastanawialiśmy się, kim jesteśmy i co czyni nas wyjątkowymi. Badanie CliftonStrengths i The Good test odpowiadają na te pytania, dając nam niemalże gotową instrukcję obsługi. 

Top 5 – Test Gallupa po polsku CliftonStrengths

Coach kariery Warszawa

Wykreowane przez  Kobieca Energia w Biznesie